دسترسی به نسخه‌ی تمام‌متن مقالات فنی‌-مهندسی Knowledge E

Knowledge E ناشر نشریات و مجموعه‌ مقالات کنفرانس‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی است که مایل‌اند دست‌آوردهای خود را به‌صورت فراملی با پژوهشگران و علاقه‌مندان به اشتراک بگذارند.

بدین منظور شرکت Knowledge E پس از بررسی سلامت و اصالت مقالات کنفرانس‌ها و نشریات و بهره‌مندسازی آنها از سرویس‌های ویژه‌ی نشر خود، همه‌ی منابع منتشرشده‌ی خود را به‌صورت رایگان و با دسترسی باز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای سهولت دسترسی به این منابع، مقالات براساس موضوع محوری‌شان نمایه و در سری‌های موضوعی Knowledge E منتشر می‌شوند.

مجموعه ‌مقالات مهندسی Knowledge E، از سری انتشارات Knowledge E است که دربرگیرنده‌ی مقالاتی در حوزه‌های مختلف مهندسی (مهندسی شیمی، مهندسی پزشکی، مهندسی عمران، مهندسی رایانه، مهندسی برق و …) است. این مجموعه‌ نوپا، اما، به پشتوانه‌ی سرویس‌های ویژه‌ی نشر Knowledge E، بسیار غنی و باکیفیت است.

منابع کتابخانه‌ی الکترونیکی‌تان را با مقالات Knowledge E غنی‌تر کنید

اگر در دانشگاه‌ها و موسسه‌هایی فعالیت دارید که اطلاعات علمی-‌پژوهشی در حوزه‌ی فنی‌-مهندسی از نیازهای آنها است، با افزودن عبارت زیر به همراه لینک مربوط در وب‌سایت موسسه یا کتابخانه‌تان به غنای مجموعه‌ی خود بیفزایید.

دسترسی به نسخه‌ی تمام‌متن مقالات مهندسی Knowledge E

نشریات و کنفرانس‌هایتان را در پلتفرم نشر Knowledge E منتشر کنید 

پلتفرم نشر Knowledge E در ژوئيه‌ي 2016 کار خود را آغاز کرده است و به پشتوانه‌ي تجربه و تخصص تیم نشرش توانسته است ظرف مدت کوتاهی دو مجموعه از مجموعه ‌مقالات کنفرانس‌های منتشرشده‌اش را وارد نمایه‌نامه‌ي ISI کند. اگر تمایل دارید مجموعه‌ مقالات کنفرانس‌ها یا نشریات خود را در پلتفرم نشر Knowledge E منتشر کنید و از مزایای ویژه‌ي آن بهره‌مند شوید، با ما به نشانی info[@]fardadsolutions.com تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

با نزدیک‌ترین نمایندگی ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.