خدمات نگارش و ویراستاری حرفه‌ای

شرکت Knowledge E بر این باور است که تولید پژوهش‌های تاثیرگذار نیازمند آن است که پژوهشگران در فرآیند نگارش و نشر از سوی افراد کارآزموده و متخصص راهنمایی و پشتیبانی شوند تا بتوانند ایده‌های خود را به‌صورت موثر و علمی تبادل کنند و، از آن مهم‌تر، پیام خود را در سطح جهان در اختیار جامعه‌ی وسیع‌تری از اندیشمندان و پژوهشگران قرار دهند.

با توجه به این‌که زبان انگلیسی در اغلب کشورهای منطقه، زبان اول پژوهشگران نیست، نگارش و نشر آثار علمی‌-پژوهشی تا‌اندازه‌ای چالش‌برانگیز و دشوار است. برای پر‌کردن این کاستی، شرکت Knowledge E سرویس‌های ویژه‌ای را با همکاری ادیتاژ ( Editageبه‌عنوان یکی از شرکت‌های بسیار معتبر و حرفه‌ای در حوزه‌ی ویراستاری و نشر) طراحی کرده است. این سرویس‌ها در دو سطح فردی و موسسه‌ای عرضه می‌شوند:

سرویس‌های ویژه‌ی ویراستاری و نشر Knowledge E و ادیتاژ  (Editage)

 

شرکت Knowledge E با برخورداری از بهترین متخصصان و افراد کارآزموده در حوزه‌ی نگارش علمی، ویراستاری حرفه‌ای و نشر، با سوابق بسیار درخشان چاپ مقاله در نشریات برتر بین‌المللی، گستره‌ی متنوعی از خدمات را (از ابتدا تا ‌گرفتن پذیرش از نشریه) به پژوهشگران، استادان و موسسه‌های متقاضی ارائه می‌دهد.

 این خدمات را می‌توان به این شکل دسته‌بندی کرد:

  • انتخاب نشریه
  • ویراستاری مقاله پیش از ارسال (Submission) شامل: ویراستاری زبانی و دستوری (Grammatical) و ارتقای سبک نگارش و ارائه)
  • آماده‌سازی و ارسال (Submission) مقاله مطابق استانداردهای نشریه (صفحه‌آرایی براساس سبک نشریه‌ی مورد نظر، بررسی استنادهای درون‌متنی و پایان متن، کمک به شما در فرآیند ارسال مقاله – مثلا تنظیم نامه برای ویراستار و …)
  • ویراستاری مقاله پس از اصلاحات داوری
  • حمایت کامل نویسندگان در ارسال‌های مجدد تا دریافت پذیرش از نشریه (کمک به شما برای تماس با داوران و ارائه‌ی پاسخ‌های تاثیرگذار به بازخوردهای اصلاحی آنها)

با بهره‌مندی از این سرویس‌ها دانشگاهیان و پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را مطابق استانداردهای بین‌المللی نشر بنگارند و آنها را در نشریات تراز اول – که در پایگاه‌های اطلاعاتی مانند Scopus از ناشر Elsevier و Web of Science از موسسه‌ی Thomson Reuters نمایه می‌شوند – منتشر کنند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی این خدمت با ما به نشانی info[@]fardadsolutions.com تماس بگیرید.

چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

با نزدیک‌ترین نمایندگی ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید

موسسه پیشگامان دانش‌گستر فرداد کمک بزرگی برای رسیدن به اهداف بلندمدت‌مان بود. با کمک‌های پژوهشی این شرکت توانستیم رتبه‌ی علمی‌مان را بهبود بخشیم.

placeholder
آماندا سیرف
رئیس دپارتمان پژوهشی, دانشگاه آمریکایی دوبی