پیشگامان دانش گستر فرداد | خدمات نگارش و ويراستاري حرفه ای

خدمات نگارش و ويراستاري حرفه ای

Knowledge E بر اين باور است كه توليد پژوهشهاي تاثيرگذار نيازمند آن است تا پژوهشگران در فرايند نگارش و نشر توسط افراد مجرب و متخصص راهنمايي و حمايت شوند تا بتوانند ايدههاي خود را به صورت موثر و علمي مراوده كنند و از آن مهمتر پيام خود را در اختيار جامعه وسيعتري از انديشمندان و پژوهشگران در سطح جهان قرار دهند.

با توجه به اينكه در اغلب كشورهاي منطقه، انگليسي زبان اول محققان نيست، نگارش و نشر آثار علمي پژوهشي قدري چالش برانگيز و دشوار است. براي پر كردن اين خلاء شركت Knowledge E سرويسهای ویژه ای را با همکاری ادیتاژ – به عنوان یکی از شرکتهای بسیار معتبر و حرفه ای در حوزه ویراستاری و نشر – طراحی کرده است. این سرویسها در دو سطح فردی و موسسه ای قابل عرضه هستند:

سرویسهای ویژه ویراستاری و نشر نالج ایی و ادیتاژ

نالج ایی با برخورداری از بهترین متخصصان و مجربان حوزه نگارش علمی، ویراستاری حرفه ای و نشر – با سوابق بسیار درخشان چاپ مقاله در نشریات برتر بین المللی جهان – طیف متنوعی از خدمات را – از ابتدا تا گرفتن پذیرش از نشریه – به محققان؛ اساتید و موسسه های متقاضی ارائه می دهد. این خدمات در موارد زیر قابل دسته بندی هستند:

  • انتخاب نشریه
  • ویراستاری مقاله قبل از سابمیشن (ویراستاری زباني و گرامري و ارتقاي سبك نگارش و ارائه)
  • آماده سازی و سابمیشن مقاله مطابق استانداردهای نشریه (صفحه آرايي براساس سبك نشريه موردنظر، بررسي استنادهاي درون متني و پايان متن، كمك به شما در فرايند ارسال مقاله – مثلا تنظيم نامه براي ويراستار و …)
  • ویراستاری پس از داوری مقاله
  • حمایت کامل نویسندگان در سابمیشنهای مجدد تا دریافت پذیرش از نشریه (كمك به شما براي تماس با داوران مربوطه و ارائه پاسخهاي تاثيرگذار به بازخوردهاي اصلاحي آنها)

با بهره مندي از اين سرويسها دانشگاهيان و محققان ميتوانند مقالات خود را مطابق استانداردهاي بين المللي نشر بنگارند و آنها را در نشريات تراز اول – كه در پايگاههاي اطلاعاتی مانند Scopus الزوير و Web of Science تامسون رويترز نمايه ميشوند – منتشر نمايند.

براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين خدمت با ما به نشاني info[@]fardadsolutions.com تماس حاصل فرماييد.