پیشگامان دانش گستر فرداد | انتشار و نمايه سازي مجموعه مقالات كنفرانسها

انتشار و نمايه سازي مجموعه مقالات كنفرانسها

Knowledge E پلتفورم نشر خود را به نشاني KnEpublishing.com در اختيار تمام دانشگاهها و موسسه هايي مي گذارد كه مايلند دسترسی به مجموعه مقالات كنفرانسها و مقالات نشريات خود را در سطح جهان ارتقا بخشند.  

پلتفورم نشر Knowledge E يك سرويس دسترسي باز برخط جديد است كه با ايجاد امكان دسترسي باز به نسخه الكترونيكي مجموعه مقالات شما به ديده شدن و ماندگاري شما كمك مي كند. به اين ترتيب پژوهشگران و دانشگاهيان در سرتاسر جهان به صورت رايگان به اين مجموعه ها دسترسي دارند. 

Knowledge E براي هر مدرك يك شناسه ديجيتال (DOI) اختصاص ميدهد؛ با این کار امکان پيدا شدن، خوانده شدن و استناد گرفتن آسان مقالات مهیا میشود. قبل از این کار تک تک مقالات با سرویس iThenticate همانندجویی میشوند. تنها مقالاتی وارد پلتفورم نالج ایی می شوند که اصالت و سلامت آنها توسط iThenticate تایید شده باشد. به این ترتیب نه تنها میزان رویت مقالات بلکه اعتبار نشریه یا کنفرانس هم ارتقا مییابد (جزئیات بیشتر درباره خدمات و مزایای نشر نالج ایی). 

Knowledge E نماینده رسمی CrossRef است و DOI مقالات را از کراس رف در اختیار متقاضیان قرار می دهد.  سایت کراس رف:

crossref

اغلب كنفرانسها معمولا منتشر نشده باقي مي مانند و يا دوامش محدود ميشود به تاريخ اختتاميه كنفرانس. نشريات منطقه اي هم به طور مرتب توسط پايگاههاي اطلاعات بين المللي ناديده گرفته مي شوند و در سطح جهان نامرئي باقي مي مانند. 

انتشار مجموعه مقالات كنفرانسهاي شما روي پلتفورم Knowledge E اين امكان را به شما ميدهد تا از طيف متنوعي از خدمات – از جمله موارد زير – بهره مند شويد و به تبع آن هم در وقت خود صرفه جويي كنيد و هم ميزان تاثيرگذاري و ماندگاري پژوهشهايتان را افزايش دهيد:

  • دريافت شماره استاندارد بين المللي نشريات
  • مديريت فرايند آپلود و ارائه مقاله
  • روان سازي فرايند ويراستاري و تبديل فايل
  • نگهداري شناسه هاي دیجیتال مدارك (DOIs) براي مقالات پذيرش گرفته
  • آپلود مقالات براي داوري و – در صورت گرفتن پذيرش – ارسال براي نمايه سازي در پايگاه اسكوپوس الزوير‌، وب او ساينس تامسون رويترز، و در ديگر سرويسهاي تامين اطلاعات
  • برگزاري كارگاههاي آموزشي با تدريس متخصصان تراز اول. در اين كارگاهها ويراستاران و ناشران از جديدترين اصول و استانداردهاي نگارش و نشر آگاه ميشوند. با چنين پشتوانه اي مي توانيد:
  • در فرايند نگارش و ويراستاري مقاله انگليسي و ارسال مقالات به نشريات از پشتيباني هاي تخصصي بهره مند گرديد.

لطفا توجه داشته باشيد كه اين سرويس Knowledge E فقط مختص مجموعه مقالات كنفرانسهاست و كار چاپ مقالات انفرادي را انجام نميدهد. 

only-by-crossref

نمونه مقالات منتشر شده در پلتفورم نشر نالج ایی

سری مهندسی نالج ایی

سری علوم انسانی نالج ایی 

سری علوم زیستی و مهندسی پزشکی 

سری انرژی

سرویسهای پیشنهادی برای افراد علاقه مند به نشر بین المللی

سرویسهای نشر نالج ایی – که در بالا به آنها اشاره شد – فقط به کنفرانسها ارائه میشوند. برای افراد علاقه مند به بهره گیری از سرویسهای ویراستاری و نشر دو سرویس زیر را  پیشنهاد میکنیم:

سرویس اول – خدمات ویراستاری حرفه ای نالح ایی و ادیتاژ

سرویس دوم – خدمات رایگان همتا – داوری یا پیراژ ساینس 

براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره  خدمات نشر نالج ایی با ما به نشاني info[@]fardadsolutions.com تماس حاصل فرماييد.