پیشگامان دانش گستر فرداد | تيم مديريتي

تيم مديريتي

فريار فاطمي

مدير كل توسعه تجاري
  • +971 50 5444 504

فريار فاطمي در آوريل 2015 به عنوان مدير يكي از پروژه هاي Knowledge E به تيم مديريتي اين شركت ملحق شد. او به عنوان شريك تجاري، شركت Knowledge E را با هدف ارائه خدمات پژوهش و نشر به پژوهشگران حوزه هاي مختلف در منطقه خاورميانه ايجاد نمود. فريار داراي مدرك كارشناسي در حوزه مديريت كسب و كار است و بيش از پنج سال تجربه كار مفيد با ناشران بين المللي و فراهم كنندگان اطلاعات در صنعت نشر و پژوهش دارد. فريار در دو سال گذشته به عنوان متخصص فروش با بخش علوم و دارايي هاي هوشمند تامسون رويترز (Thomson Reuters’ Intellectual Properties)و به عنوان مدير چندين پروژه تحقيقاتي كليدي با معتبرترين كنسرسيومها در بخش دولتي و دانشگاهي در سطح خاورميانه‌، آفريقاي شمالي، و تركيه كار كرده است. 

فيليپ پورنل

مدير سرويسهاي پژوهشي و نشر
  • +971 50 552 9356

پس از اتمام تحصيلش در موسسه روانپزشكي لندن، فيليپ به عنوان پژوهشگر در موسسه روانپزشكي مكس پلانك در مونيخ آلمان مشغول به كار شد. پس از آن او به مدت چند سال با شركتهاي دارويي كار كرد و به پشتوانه چنين تجربه اي وارد صنعت نشر علوم پزشكي و پژوهش علمي و فني شد. فيليپ به عنوان مشاور پژوهشي به دانشگاهها، موسسه هاي پژوهشي دولتي، و نهادهاي حامي پژوهش در سرتاسر اروپا، خاورميانه، آفريقا، و آسيا كمك كرده است تا با راهبردهاي مناسبي عملكرد و دستاوردهاي پژوهشهايشان را ارزيابي نمايند.

او همچنين مطالعاتي درباره مباني داده هاي نشر و استناد – كه در حوزه هاي علم سنجي استفاده مي شوند – انجام داده است. او نتايج مطالعاتش را در كارگاهها، سخنرانيها، و انتشاراتش با علاقه مندان به اشتراك مي گذارد.

مارتين جگرهورن

مديركل نوآوري
  • +49 174 344 8916

مارتين در آوريل 2016 به عنوان مدير توسعه راه حلهاي نرم افزاري به تيم Knowledge E محلق شد. او سالها تجربه مديريتي خود در حوزه توسعه محصولات نرم افزاري را به شركت Knowledge E آورده است. پيش از اين او تعدادي شركت فناوري اطلاعات را به همكاري شركا تاسيس نموده است كه ويژه ترين آنها Avedas AG است كه در سال 2013 توسط تامسون رويترز خريداري شد. قبل از پيوستنش به Knowledge E مارتين بخش تجاري سيستمهاي مديريت اطلاعات پژوهش در تامسون رويترز را مديريت كرده است. 

مارتين مدرك كارشناسي ارشد در حوزه مهندسي صنايع دارد و تخصصش در حوزه سيستمها و علوم رايانه است. او مدارك تحصيلي خود را به ترتيب از دانشگاه لينكوپينگ سوئد و موسسه فناوري كارلسروهه آلمان دريافت كرده است.