پیشگامان دانش گستر فرداد | معرفي شركت

معرفي شركت

شرکت پیشگامان دانش گستر فرداد – با شماره ثبت 490805  – نماینده رسمی شرکت بین المللی نالج ایی در ایران است. این شرکت از مرداد ماه 1395 کار خود را زسما در ایران آغاز کرده و سه هدف را در چشم انداز کاری خود قرار داده است:

  • تبدیل ایران به مرجعیتی علمی در منطقه و جهان
  • تبدیل اقتصاد ایران به اقتصادی دانش بنیان و خودکفا
  • تبدیل جامعه ایران به جامعه ای یادگیرنده و دانش ورز

در راستای تحقق این اهداف پیشنهادیه جامعی با عنوان ایران توانمند تنظیم کرده ایم که آماده ارائه به نهادهایی است که توسعه ایران خودکفا و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی دغدغه آنهاست. بخشی از این پیشنهادیه با عنوان EKB در کشور مصر در قالب برنامه ای چهار ساله با موفقیت در حال پیاده سازی است.

در کنار این پیشنهادیه، به پشتوانه تخصص و تجربه غنی تیم نالج ایی – که در ادامه معرفی شده اند – شرکت دانش گستر فرداد  تلاش می کند با ارائه خدمات زیر سه چشم انداز بالا را در ایران محقق سازد.

درباره شرکت نالج ایی

نالج ایی، شرکتی بین‌المللی در حوزه توانمندسازی و ظرفیت سازی علمی است که در سال 2012 توسط دو متخصص ایرانی در دوبی تاسیس و به پشتوانه کارنامه درخشانش توانست به  سرعت به نماد همکاری، نوآوری و پیشرفت تبدیل شود. این شرکت در حاضر حاضر توسط یک تیم چهار نفره مدیریت می شود. 

جامعه هدف نالج ایی دانشگاه‌ها، موسسه‌های تحقیقاتی، کتابخانه‌های ملی و عمومی، و نهادهای دولتی ملی و بین‌دولی، سرمایه‌گذاران، بیمارستان‌ها، شرکت‌ها، اتاق‌های فکر، و سایر موسسه‌هایی هستند که به اطلاعات هوشمندانه نیاز دارند و یا توسعه جامعه دانشی جزو برنامه‌ها و اولویتهای آنهاست. 

نالج ایی معتقد است که حق هر دانشگاه، کتابخانه، و پژوهشگر است تا  در حوزه کاری خود بهترین شدن را تجربه کند.  از طرفی کسب مهارت‌های موردنیاز و تامین منابع و پلتفورم مناسب و به صرفه کار پرچالشی است. شرکت نالج ایی با هدف تامین چنین نیازهایی ایجاد شده است. این شرکت با تیمی 25 نفره – و البته در حال رشد – از کارآفرینان، مهندسان و متخصصان علاقه مند و دغدغه مند در حوزه اطلاع رسانی، پژوهش و نشر مشتاق است با ارائه سرویسهای ویژه نیازهای محققان و دانشگاهها را در سرتاسر چرخه پژوهش تامین و زندگی محققان را قدری راحتتر و لذتبخش تر نماید.

در تمام چرخه پژوهش همراه شماییم:

از تامین منابع پژوهش – تا اجرا و نشر پژوهش – تا تجاری سازی پژوهش و ورود به رتبه بندیهای بین المللی

با کتابخانه دیجیتال نالج ایی تلاش می کنیم دسترس پذیری و مدیریت منابع اطلاعات موردنیاز پژوهش را برای محققان تسهیل کنیم. به عنوان نماینده ناشران برتر جهان به دانشگاهها و کتابخانه ها کمک میکنیم مجموعه هایشان را حرفه ای تر و هوشمندانه تر طراحی و به روز کنند.

با سرویسهای نشر و کراس رف به تولید سالم و استفاده ایمن مقالات کمک میکنیم و با انتشار تمام متن نشریات و مجموعه مقالات کنفرانسها در پلتفورم نشر نالج ایی به دیده شدن نشریات و کنفرانسها در سطح بین المللی و همچنین استنادگیری آسان و حرفه ای آنها کمک میکنیم.

با سرویسهای ویراستاری بسیار حرفه ای به محققان کمک میکنیم با سهولت و سرعت بیشتری مقالاتشان را در نشریات معتبر منتشر کنند.

با سرویسهای ویژه علم سنجی و بررسی عملکرد پژوهش به دانشگاهها کمک می کنیم با شیوه های موثر حوزه های رقابتی خود را بیابند و با ابزارها و تکنیکهای به روز عملکرد پژوهش و پژوهشگران خود را به طور مستمر ارزیابی کنند و ارتقا دهند.

با کارگاههای ظرفیت سازی با تکیه بر دانش و تجربه غنی برترین اساتید جهان، دانش و توانمندیهای روز را در اختیار خانواده تحقیق و توسعه دانشگاهی – اعم از روسای دانشگاهها، مدیران و سیاستگذاران پژوهش، محققان و اساتید، کتابداران، و ویراستاران و داوران نشریات – قرار میدهیم. این کارگاهها پس از نیازسنجی و فهم اولویتها و دغدغه های دانشگاهها و موسسه ها طراحی و توسط بهترین اساتید – با تجربه کار موفق در حوزه موردنظر- ارائه میشوند.

با خدمات مشاوره در حوزه ارتقای رتبه و اعتبار علمی دانشگاهها تکنیکهای دست اولی درباره چگونگی ورود به رتبه بندیهای جهانی در اختیار دانشگاهها و موسسه ها قرار میدهیم تا بتوانند با سرعت و هوشمندی بیشتری جایگاه علمی خود را در سطح منطقه و جهان ارتقا دهند.

در تمام چرخه پژوهش – با بهترینها – همراه شماییم

نالج ایی به پشتوانه شرکای قوی خود – مانند نیچر، اسپرینگر و ادیتاژ – تمام این سرویسها را با تکیه بر برترین تخصصهای جهان و متناسب با نیاز هر دانشگاه و موسسه طراحی و ارائه میکند. با چنین پشتوانه ای تلاش میکنیم روی فرمول زیر تمرکز کنیم:

ارتقای رتبه + اعتبار = تبدیل شدن به مرجعیت علمی

چون بر این باوریم که با ارتقای موازی رتبه و اعتبار دانشگاهها و موسسه های پژوهشی است که راه برای تبدیل شدن آنها به مرجعیتی علمی در منطقه و جهان هموار میشود.

ارزش‌ها، ماموریت و افق کاری

بر این باوریم که دانش سوختِ موفقیت است. با این باور به محققان، پژوهشکده ها و دانشگاهها  کمک می‌کنیم تا با بهترین و مناسب‌ترین منابع، خودشان را در سطح ملی و فراملی توانمندتر کنند.  در Knowledge E تلاش می‌کنیم با نگاه برنده-برنده روابط با دوام و مبتنی بر اعتماد با تامین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان اطلاعات ایجاد کنیم و در بومِ اقتصاد کنونی نقش‌آفرینی نماییم. 

به عنوان یک سازمان تجاری، تعهد اجتماعی بزرگی را هم برعهده داریم که عبارت‌ است از کمک به توسعه و رفاه جامعه از طریق اعطای کمک‌های انسان‌دوستانه و خیریه به نیازمندان. بنیاد خیریه Knowledge E با چنین هدفی تاسیس شده و مشغول فعالیت است.  تمام فعالیت‌های ما با محوریت چشم‌انداز، ماموریت و ارزش‌های زیر انجام می‌شوند:

چشم‌انداز 

خلق جهانی دانشی‌تر را در افق کاری خود تعریف کرده‌ایم. جهانی که در آن سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، مدارس، و سایر موسسه‌ها بتوانند با تکیه بر دانش غنی و دستِ اول ابعاد مختلف زندگی – از جمله اقتصاد، فرهنگ، آموزش، سلامت و … – را ارتقا ببخشند. 

ماموریت 

  • توسعه ظرفیت‌های علمی پژوهشی از طریق حضور فعال در قلب صنعت دانش و نشر. 
  • ارائه راه‌حل‌های کاربردی برای چالش‌های منطقه‌ای از طریق هم‌افزایی علمی و پژوهشی سازمان‌ها و نهادهای مرتبط و علاقه‌مند.
  • ایجاد قابلیت جهانی‌ کردن دستاوردهای پژوهشی از طریق دسترس‌پذیرسازی دانش به موسسه‌ها و افراد و کمک به ساخت اقتصاد‌ دانش‌بنیان با عملکرد بالا. 

ارزش‌ها و تعهدات حرفه ای 

الف. اعتماد متقابل و مسئولیت‌پذیری

Knowledge E سازمانی است اخلاق محور با باوری ویژه به اصل شفافیت و مسئولیت‌پذیری. این شرکت وظیفه خود می‌داند با ارائه خدمات عالی به مشتریانش کمک کند تا به اهدافشان برسند. 

ب. همکاری و مشارکت

Knowledge E باور راسخی به توانایی افراد و تخصص‌هایشان دارد و تلاش می‌کند تا افراد و تخصص‌ها را از اقصا نقاط جهان دور هم بیاورد تا بتوانند بهترینهایشان را با هم به اشتراک بگذارند و نگاه‌ها و راه‌های تازه ای بیافرینند. 

پ. سرویس‌دهی عالی با تراز جهانی

Knowledge E‌ تیمی حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر دارد که ارزش ارائه خدمات عالی به مشتریان و شرکای شرکت را به خوبی درک کرده‌اند و در تمام فعالیت‌هایشان مدنظر دارند.

—-

اطلاعات تماس

شرکت پیشگامان دانش گستر فرداد (نماینده رسمی نالج ایی)

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، واحدهای اداری برج سایه، طبقه 3  واحد 2

تلفن: 88601715 (9821+)

ایمیل: info[@]fardadsolutions.com